८ श्रावण २०८१, मंगलबार | Tue Jul 23 2024

देशभर मध्यम वर्षाकाठमाडौं । देशको अधिकांश भूभागमा आंशिकदेखि सामान्य बदली रही पहाडी भूभागका केही स्थानमा मेघ गर्जन चट्याङ र हावा हुरीसहित हल्कादेखि मध्यम वर्षा हुने भएको छ ।

जल तथा मौसम विज्ञान विभागले नेपालमा स्थानीय वायु, भारतको उत्तर प्रदेश, विहार आसपास रहेको न्यून चापीय रेखा र पश्चिमी वायुको प्रभावले पहाडी भू–भागका केही स्थानमा मेघ गर्जन,चट्याङ र हावा हुरीसहित हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको जनाएको छ ।

प्रदेश १, मधेस प्रदेश, बागमती, गण्डकी र लुम्बिनी प्रदेशलगायत देशका पहाडी भू–भागका केही स्थानमा मेघ गर्जन्चट्याङ र हावाहुरीसहित हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेकोले र बेलैमा आवश्यक सतर्कता अपनाउन विभागले अनुरोध गरेको छ ।
काठमाडौं उपत्यकाभित्र बिहानैदेखि पानी परिरहेको छ ।

प्रकाशित मिति : १४ जेष्ठ २०७९, शनिबार  ६ : ३२ बजे


©2024 Radio Okhaldhunga सर्वाधिकार सुरक्षित