८ श्रावण २०८१, मंगलबार | Tue Jul 23 2024

ओखलढुंगेली गायिका कविता खत्रीको पहिलो गित बजारमाओखलढुंगा । भदौ ३१

ओखलढुंगेली गायिका कविता खत्रीको पहिलो गित बजारमा आएको छ । “गरिबको जुनी” बोलको दशै तिहार गित बजारमा आएको हो । समिरप्रकाश पाण्डेले शब्द रचना गरेको उक्त लोक दोहोरी गितमा प्रेम साप्कोटाले संगित भरेका छन् । गायिका खत्री र गायक पुरुशोत्तम गैरेको आवाजमा रहेको उक्त गित मंगलबार युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ । कपिल लामाले निर्देशन गरेको म्युजिक भिडियोमा सगुन शाहि र आशिरप्रताप जंगले अभिनय गरेका छन् । गितमा साहुको ऋण तिर्न परदेशीएका दाजुलाई चाडवाडको स्मरण गराउँदै बैनीले घर आउन आग्रह गरेकी छन् । साथै गरिबको घरमा चाडवाड आउँदा थपिने पिडालाई चित्रण गरिएको छ । गायिका खत्री ओखलढुंगा स्थित साविकको गाम्नाङटार वडा नं. ७ निबासी हुन् । उनले यसभन्दा अघि चर्चित हाँस्य टेलिश्रृङखला हर्के हवल्दारमा पनि अभिनय गरिसकेकी छन् ।

भिडियो हेर्नको लागि यो लिंकमा क्लिक गर्नुहोला ।

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DcvstiTak4GE%26feature%3Dshare%26fbclid%3DIwAR0Ibkz8H6RQNBzYdXM4fuHJUaO_N2FtwRN_Jb4KgGQ3LwwxWaFAvQy-t4M&h=AT17esa7fHqc7s5vXTvQ9FoicXQ6cGpJXG00QmF1cxdLh4qm_IL2rMjUvPvF6vZYqvib-5nopTHEZqaYhWIXN2l4O22AiScbscLTsjJOC_VuRpf3nA0LcfNaF8v_rvGy0R-Z

 

प्रकाशित मिति : १४ फाल्गुन २०७८, शनिबार  ८ : ३० बजे


©2024 Radio Okhaldhunga सर्वाधिकार सुरक्षित