ब्रेकिङ न्युज

मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल   |  

Single Image

आइसिटी कार्यक्रम सञ्चालन गर्न १६ विद्यालय छानिए

  • प्रकाशित मिति: ३१-भाद्र-२०७९ १:२७
  • रेडियो ओखलढुंगा
आइसिटी कार्यक्रम सञ्चालन गर्न १६ विद्यालय छानिए

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । राष्ट्रपति शैक्षिक सुधार कार्यक्रम अन्तर्गत ओखलढुंगाका १६ वटा विद्यालय छनौट भएका छन् । आठ स्थानीय तहका १६ विद्यालय छनौट भएका शिक्षा तथा मानव स्रोत विकास केन्द्रद्धारा जारी सूचनामा उल्लेख छ । शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री देवेन्द्र पौडलेको अध्यक्षतामा रहेको निर्देशक समितिले भदौ २९ गते कार्यक्रमका लागि प्रस्ताव छनौट गर्ने निर्णय गरेको थियो । छनौट भएका विद्यालयहरु सबैमा आइसिटी ल्यावका लागि रहेको शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाई ओखलढुंगाका प्रमुख नेत्रप्रसाद गजुरेलले जानकारी दिए । सिद्धिचरण नगरपालिकाका रुम्जटार उमावि रुम्जाटार, कुन्ता मा वि र कडेनी मा वि रहेका छन् । त्यस्तै, खिजिदेम्बामा फुलमति उमावि, बुद्ध आ वि छनौटमा परेका हुन् । लिखुमा ग्रामज्योती आ वि लिखु र ज्ञानज्योती मा वि छनौटमा परेको जनाइएको छ । त्यस्तैगरी, मानेभन्ज्यङको स्वर्णान्तराल मावि टोक्सेल र विद्याकालिका मा वि तिल्पुङडाँडा, मोलाङमा पात्ले माध्यमिक विद्यालय पात्ले र सिंहदेवी आधारभुत विद्यालय चेप्ट्टेडाँडा र चम्पादेवीमा बालादेवि आ वि पुनटार, जलकन्या आ वि सिल्खुवेसी र गोल्मादेवी आ वि सिमलटार छनौटमा परेका हुन् । त्यस्तै, चिशंखुगढीमा सरस्वती मा वि खानीभन्ज्याङ र सिंहदेवी आ वि नवलपुर छनौटमा परेको उल्लेख छ । राष्ट्पति शैक्षिक कार्यक्रमका स्थानीय तहहरुको सिफारिसमा शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाईले एकमुष्ठ केन्द्रमा नाम पठाउने गरेको छ । विगतमा कार्यक्रम सञ्चालन ढिलाई भएको भन्दै आर्थिक बर्षको शुरुवातमा प्रस्ताव आह्वान भएको थियो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop