ब्रेकिङ न्युज

मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल   |  

Single Image

संचारमाध्यमसँग भाग्दै जिबी

  • प्रकाशित मिति: ०१-मंसिर-२०७९ ६:३३
  • रेडियो ओखलढुंगा
संचारमाध्यमसँग भाग्दै जिबी

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । ओखलढुङ्गाको प्रदेशसभा क्षेत्र नम्बर २ का एमाले उम्मेद्वार ज्ञान बहादुर खड्का जिबीले सञ्चारमाध्यमबाट तर्किदै प्रचार र प्रसारको मिती गुजार्नु भएको छ । पटक पटक आफ्ना एजेन्डा र आम नागरिकले खोजेको प्रश्नको उत्तर दिन आग्रह गर्दै सम्पर्क गर्दा खड्का सम्पर्कमा आउन चाहेनन् । उहाँले संचारमाध्यम मार्फत प्रश्नको समाना गर्ने आँट गर्न सकेनन् । तर, खड्काले मात्रै होइन खड्का निकटका ब्यक्तिमार्फत समेत संचारमाध्यम मार्फत आम नागरिकले उहाँका एजेण्डा सुन्न चाहेको विषयमा खबर गर्दा समेत सम्पर्कमा नआउनु भएको हो । खड्काले संचारमाध्यमबाट गरिएका टेलिफोन र म्यासेजलाई वेवास्ता गर्नुका साथै कुनैपनि हालतमा नागरिकले उठाएका प्रश्नको जवाफ दिनु पर्छ भन्ने जिम्मेवारी बोध नगर्नुलाई नागरिक समाजले समेत आश्र्चयको रुपमा लिएका छन । पटक पटक आम नागरिकले समेत संचारमाध्यममा खड्कालाई सुन्न चाहेपनि खड्काले त्यसलाई वेवास्ता गरेसंगै आम नागरिकले उहाँको पारदर्शिता र नागरिकप्रतिको जवाफदेहितामा प्रश्न उठाएका छन् । एउटा उम्मेदवारले आफ्नो अजेण्डा जनता समक्ष राख्ने प्रभावकारी माध्यम बनेको सञ्चारमाध्यम नै हो तर नागरिकले खोजेको जवाफ दिन नसक्ने उम्मेदवारबाट के अपेक्षा गर्ने भन्ने प्रश्न यत्रतत्र उठन थालेको छ । उसो त क्षेत्र नं. २ का खड्का शुभेच्छुक र कार्यकर्ता समेत खड्काको व्यवहारबाट आजित बनेको कतिपयले गुनासो गरेका छन् ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop