ब्रेकिङ न्युज

मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल   |  

Single Image

क्यान ओखलढुंगाको अध्यक्षमा राई सर्वसहमत

  • प्रकाशित मिति: १९-मंसिर-२०७९ ९:३२
  • रेडियो ओखलढुंगा
क्यान ओखलढुंगाको अध्यक्षमा राई सर्वसहमत

कुलबहादुर तामाङ कम्प्युटर एशोसियसन नेपाल महासंघ ओखलढुंगाको अध्यक्षमा राजेन्द्र कुमार राई निर्बाचित भएका छन् । महासंघको मंसिर १९ गते भएको दोश्रो अधिबेशनले राई लाई दोश्रो पटक पनि सर्वसहमत निर्बिरोध निर्बाचित भएका हुन् । राईको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति गठन गरिएको जनाईएको छ । उपाध्यक्षमा हर्क बहादुर राई, सचिब शिव कुमार श्रेष्ठ, सह सचिव भिव कुमारी श्रेष्ठ, कोषाध्यक्ष धनकाजी श्रेष्ठ, सदस्य लुकाहरी बास्तोला लगायत रहेका छन् । अधिबेशनमा गत वर्षको आर्थिक तथा कार्य प्रगति प्रतिवेन प्रस्तुत गर्दै निर्बाचन प्रक्रिया समापन गरेको संघका सचिव शिव कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिए । त्यसैगरी, आगामी दिनमा महासंघले सरोकारवाला निकायसँग समन्वयगरि अझ बढी कार्यक्रम संचालनगरि सरोकारवालाहरुलाई सेवा दिने अध्यक्ष राईले बताए । गत वर्ष पनि संघले अन्य तालिमसंगसंग‌ै विद्यालयका शिक्षकहरुराई कम््प्युटर सम्वन्धि पाँच दिने प्रशिक्षण पुनः ताजगि तालिम दिईएको बताए । अधिवेशनको अन्तमा निर्वाचन अधिकृत अधिवक्ता गुरु बहादुर बस्नेतले नव निर्वाचित पदाधिकारी हरुलाई सपथ ग्रहन गराउँदै प्रमाण-पत्र बितरण गरेका थिए ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop