ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

क्यान ओखलढुंगाको अध्यक्षमा राई सर्वसहमत

  • प्रकाशित मिति: १९-मंसिर-२०७९ ९:३२
  • रेडियो ओखलढुंगा
क्यान ओखलढुंगाको अध्यक्षमा राई सर्वसहमत

कुलबहादुर तामाङ कम्प्युटर एशोसियसन नेपाल महासंघ ओखलढुंगाको अध्यक्षमा राजेन्द्र कुमार राई निर्बाचित भएका छन् । महासंघको मंसिर १९ गते भएको दोश्रो अधिबेशनले राई लाई दोश्रो पटक पनि सर्वसहमत निर्बिरोध निर्बाचित भएका हुन् । राईको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति गठन गरिएको जनाईएको छ । उपाध्यक्षमा हर्क बहादुर राई, सचिब शिव कुमार श्रेष्ठ, सह सचिव भिव कुमारी श्रेष्ठ, कोषाध्यक्ष धनकाजी श्रेष्ठ, सदस्य लुकाहरी बास्तोला लगायत रहेका छन् । अधिबेशनमा गत वर्षको आर्थिक तथा कार्य प्रगति प्रतिवेन प्रस्तुत गर्दै निर्बाचन प्रक्रिया समापन गरेको संघका सचिव शिव कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिए । त्यसैगरी, आगामी दिनमा महासंघले सरोकारवाला निकायसँग समन्वयगरि अझ बढी कार्यक्रम संचालनगरि सरोकारवालाहरुलाई सेवा दिने अध्यक्ष राईले बताए । गत वर्ष पनि संघले अन्य तालिमसंगसंग‌ै विद्यालयका शिक्षकहरुराई कम््प्युटर सम्वन्धि पाँच दिने प्रशिक्षण पुनः ताजगि तालिम दिईएको बताए । अधिवेशनको अन्तमा निर्वाचन अधिकृत अधिवक्ता गुरु बहादुर बस्नेतले नव निर्वाचित पदाधिकारी हरुलाई सपथ ग्रहन गराउँदै प्रमाण-पत्र बितरण गरेका थिए ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop