ब्रेकिङ न्युज

दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  खिजीदेम्बा ६ बन्सेमा किशोरी आत्मरक्षा तालिम सञ्चालन हुँदै   |  

Single Image

वामपन्थी शक्ति एक हुनुको विकल्प छैनः नेता भट्टराई

  • प्रकाशित मिति: २२-मंसिर-२०७९ १:५७
  • रेडियो ओखलढुंगा
वामपन्थी शक्ति एक हुनुको विकल्प छैनः नेता भट्टराई

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । एकिकृत समाजवादी पार्टीका केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला अध्यक्ष नेत्र प्रसाद भट्टराईले वामपन्थी एकताको आवश्यकता औल्याउनु भएको छ । सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो धारण सार्वजनिक गर्नुहुँदै भट्टराईले बामपन्थी एकताले मात्रै सबैलाई सच्चिने मौका मिल्ने भएकाले एक हुनुपर्ने आवश्यकता महशुस गर्नुभएको हो । अध्यक्ष भट्टराईले वामपन्थीहरुवीचका अनावश्यक आरोपप्रत्यारोपले दक्षिणपन्थी चरम अवसरवादको मार्गको प्रस्थान विन्दुमा पुर्याउँने भन्दै वामपन्थी शक्तिहरुवीच एकता र त्यसका जिल्लातहबाट पहल गर्न आफू तयार रहेको जनाउन दिनुभएको हो । लामो समय नेकपा एमालेमा वामपन्थी राजनीति गर्नुभएका भट्टराई एमालेबाट विभाजन भई नेकपा एकिकृत समाजवादी गठनमा लाग्नु भएको थियो । समाजवादीले राष्ट्यि पार्टीको मान्यता नपाएसँगै भट्टराईको यस्तो धारण सार्वजनिक भएको हो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop