ब्रेकिङ न्युज

मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल   |  

Single Image

वामपन्थी शक्ति एक हुनुको विकल्प छैनः नेता भट्टराई

  • प्रकाशित मिति: २२-मंसिर-२०७९ १:५७
  • रेडियो ओखलढुंगा
वामपन्थी शक्ति एक हुनुको विकल्प छैनः नेता भट्टराई

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । एकिकृत समाजवादी पार्टीका केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला अध्यक्ष नेत्र प्रसाद भट्टराईले वामपन्थी एकताको आवश्यकता औल्याउनु भएको छ । सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो धारण सार्वजनिक गर्नुहुँदै भट्टराईले बामपन्थी एकताले मात्रै सबैलाई सच्चिने मौका मिल्ने भएकाले एक हुनुपर्ने आवश्यकता महशुस गर्नुभएको हो । अध्यक्ष भट्टराईले वामपन्थीहरुवीचका अनावश्यक आरोपप्रत्यारोपले दक्षिणपन्थी चरम अवसरवादको मार्गको प्रस्थान विन्दुमा पुर्याउँने भन्दै वामपन्थी शक्तिहरुवीच एकता र त्यसका जिल्लातहबाट पहल गर्न आफू तयार रहेको जनाउन दिनुभएको हो । लामो समय नेकपा एमालेमा वामपन्थी राजनीति गर्नुभएका भट्टराई एमालेबाट विभाजन भई नेकपा एकिकृत समाजवादी गठनमा लाग्नु भएको थियो । समाजवादीले राष्ट्यि पार्टीको मान्यता नपाएसँगै भट्टराईको यस्तो धारण सार्वजनिक भएको हो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop