ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

अध्यक्ष शर्मा केन्द्रीय सदस्यमा चयन

  • प्रकाशित मिति: ०१-पौष-२०७९ १२:३०
  • रेडियो ओखलढुंगा
अध्यक्ष शर्मा केन्द्रीय सदस्यमा चयन

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । गाउँपालिका राष्ट्रिय महासङघको केन्द्रीय सदस्यमा ओखलढुंगाबाट चिसङ्खुगढी गाउँपालिका प्रमुख निशान्त शर्मा निर्वाचित हुनुभएको छ । काठमाण्डौमा सम्पन्न महाधिवेशनबाट शर्मा सहित ३६ सदस्य नयाँ कार्यसमितीमा चयन भएको हो । संघको अध्यक्षमा नवलपरासी पूर्वको हुप्सेकोट गाउँपालिकाकी अध्यक्ष लक्ष्मी पाण्डे निर्वाचित हुनुभएको छ । देशभरका विभिन्न गाउँपालिकाका अध्यक्ष २७ जना, नौ जना उपाध्यक्ष र एक जना कार्यसमिति सदस्य गरी ३६ जना कार्यसमिती चयन गरिएको यो । नयाँ गठन भएको कार्यसमितिमा ३६ जना पदाधिकारीमध्ये नौ जनामात्रै महिला सदस्य चयन भएका छन् ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop