ब्रेकिङ न्युज

नेविसंघ ईकाई समितीले गर्याे सहिद दिवसमा सरसफाई   |  मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  

Single Image

पालिकालाई नमुना बनाउन गुरु योजना

  • प्रकाशित मिति: ०६-पौष-२०७९ ३:४६
  • रेडियो ओखलढुंगा
पालिकालाई नमुना बनाउन गुरु योजना

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । खिजिदेम्बा गाउँपालिकाको गुरु योजना निर्माण कार्य शुरु भएको छ । गाउँपालिकालाई नमुना र सौन्दर्य बनाउनको लागि गुरु योजना निर्माण शुरु भएको हो । सडक, भौतिक पुर्वाधार, धार्मिक, सांस्कृतिक अवस्थाका बारेमा विस्तृत रुपमा परामर्शदाता मार्फत गुरु योजनाको काम अघि बढाएको अध्यक्ष गम्बु शेर्पाले जानकारी दिनुभयो । योजना ६ महिनाभि सम्पन्न गर्ने लक्ष्य रहेको ईन्जिनियर निश्चल शाहीले बताउनुभयो । पहिलो चरणमा भूगोल अध्ययनको काम सम्पन्न भैसकेको छ । तत्काल आमा घर निर्माण लगायतलाई प्रथामिकतामा राखेर काम भैरहेको अध्यक्ष शेर्पाको भनाई छ । सडक वरिपरि हरियाली बनाउने, विद्यालय लगायत महत्वपूर्ण स्थलहरु डिजिटलाईज गर्ने योजना रहेको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत डम्बरबहादुर रजनमगरले जानकारी दिनुभयो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop