ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

आठौं योगदिवस मनाइयो

  • प्रकाशित मिति: ०२-माघ-२०७९ ३:४८
  • रेडियो ओखलढुंगा
आठौं योगदिवस मनाइयो

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । ओखलढुंगामा आठौं राष्ट्रिय योग दिवस विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाएको छ । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र र नगर योग समितिको सह आयोजनामा कार्यक्रम भएको हो । योग गुरु खिलाप्रसाद बास्कोटाको अध्यक्षता, प्रमुख जिल्ला अधिकारी दिलकुमार तामाङ, नगरपालिकाका निवर्तमान प्रमुख मोहन श्रेष्ठको उपस्थितिमा सिद्धिचरण नगरपालिकाको सभा हलमा कार्यक्रम भएको जिल्ला आयुर्वेद स्वस्थ्य केन्द्र ओखलढुंगा का प्रमुख डा.सरिता बजगाइले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा सहभागीसरुलाई योग गुरुहरुद्धारा विभिन्न योग, रोग लाग्न नदिने, लागिसके पछि पनि प्रयोगमा आउने योग आसनहरुका बारेमा प्रशिक्षण गराउनु भएको थियो । विश्वभर योग भूमिका, महत्वका बारेमा छलफल तथा अन्तरकृया गरिएको जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop