ब्रेकिङ न्युज

नेविसंघ ईकाई समितीले गर्याे सहिद दिवसमा सरसफाई   |  मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  

Single Image

मानेभन्ज्याङमा एक महिलाको पोखरीमा डुबेर मृत्यु

  • प्रकाशित मिति: ०३-माघ-२०७९ १:५८
  • रेडियो ओखलढुंगा
मानेभन्ज्याङमा एक महिलाको पोखरीमा डुबेर मृत्यु

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । मानेभन्ज्याङ गाउँपालिकाको वडा नं. ९ माधवपुरस्थित एक महिलाको पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको छ । माधवपुरका ढाकसिंह राईको श्रीमती वर्ष ४५ की कुमारी राईको मंगलबार विहान ११ बजे घर नजिकैको पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको हो । छारे रोगको विरामी रहेका राईको घर नजिकै बस्तुलाई पानी खुवाउन बनाईएको पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ओखलढुंगाका प्रहरी निरिक्षक देवेन्द्र दासले जानकारी दिनुभयो । घरमा कोही नभएको अवस्थामा पोखरीमा डुबिरहेको देखेपछि राईलाई उद्धार गरी छिमेकीहरुले घरमा लगेर राखेका थिए । उनको मृत्यु भएको जानकारी प्राप्त हुनासाथ प्रहरी चौकी मानेभन्ज्याङबाट खटिएको प्रहरीको टोलीले घटनास्थल सुरक्षित राखेको छ । थप अनुसन्धान तथा कानुनी प्रक्रियाका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय ओखलढुंगाबाट प्रहरी निरिक्षकको कमाण्डमा ५ जना टोली परिचालन गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop