ब्रेकिङ न्युज

मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल   |  

Single Image

विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल

  • प्रकाशित मिति: ०३-माघ-२०७९ २:३३
  • रेडियो ओखलढुंगा
विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । जिल्ला प्रशासन कार्यालय ओखलढुंगाले सिद्धिचरण नगरपालिका वडा नं. १२ का बिपन्न, दलित तथा जेष्ठ नागरीकहरुलाई कम्बल वितरण गरेको छ । जाडो बढेसँगै जाडो छल्न प्रशासनमार्फत प्रमुख जिल्ला अधिकारी दिलकुमार तामाङले विपन्न परिवारलाई कम्बल वितरण गर्नुभएको हो । मंगलबार वडाभित्रका १५ घर परिवालाई दुई÷दुई थान कम्बल वितरण गरिएको वडा अध्यक्ष उमंग श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । १५ घरपरिवारमध्ये १० घरपरिवार दलित र ५ घरपरिवार बिपन्न तथा जेष्ठ नागरीक रहेका छन् । उनीहलाई भडाँरे दलित बस्तिमै गएर कम्बल वितरण गरिएको वडा कार्यालयले जनाएको छ । May be an image of 10 people, child, people standing and outdoors


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop