ब्रेकिङ न्युज

पहिरोमा परि एक युवा घाइते   |  सार्वजनिक सवारीसाधन अनिवार्य बसपार्कमा प्रवेश गराउनुपर्ने   |  मानसिक समस्या भएका मानेभन्ज्याङका नागरीकहरुलाई निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर   |  फलफुल बचाउन शितलपुरका किसानहरुलाई औषधी वितरण   |  किसानहरुलाई निःशुल्क बाख्राको पाठी   |  बजारक्षेत्रमा पशुपंक्षी विक्रिवितरण कक्ष निर्माण हुँदै   |  कोशी प्रदेश नाम खारेज नभएसम्म आन्दोलन जारी रहने   |  खिजीदेम्बा ९ मा नागरिक समाज गठनः सरोकारवालासँग अभिमूखिकरण   |  

Single Image

मानेभन्ज्याङका २ हजार नागरिकले पाए निःशुल्क सेवा

  • प्रकाशित मिति: १२-माघ-२०७९ ७:०५
  • रेडियो ओखलढुंगा
मानेभन्ज्याङका २ हजार नागरिकले पाए निःशुल्क सेवा

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । मानेभन्ज्याङका झण्डै २ हजार नागरिकले निःशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण तथा परिचयपत्र घुम्ति शिविर सेवा लिएका छन् । माघ ३ गतेबाट वडा नं. १ मोलीबाट सुरु गरिएको शिविर बुधबार वडा नं. ५ मानेभन्ज्याङमा सञ्चालन गरि सम्पन्न भएसँगै १ हजार ९ सय ९१ जनाले सेवा लिएको सूचना अधिकारी विपिन कार्कीले जानकारी दिनुभयो । May be an image of 9 people, people sitting, people standing, tree and sky वडाअन्तर्गत हेर्ने हो भने बुधबार वडा नं. ५ मानेभन्ज्याङ स्वास्थ्यचौकीमा भएको शिविरमा ३ सय जना, मंगलबार वडा नं. ६ स्वास्थ्य चौकी थाक्लेमा २ सय ३६ जना, सोमबार वडा नं. ८ वडा कार्यालय राघवपुरमा १ सय ८१ जनाले सेवा लिएका थिए । आईतबार वडा नं. ९ निकेतन मावि माधवपुरमा ३ सय १० जना, शनिबार वडा नं. ७ वडा कार्यालय टोक्सेलका २ सय १२, शुक्रबार वडा नं. ४ केत्तुकेका १ सय ७५ जना, विहिबार वडा नं. ३, उबुँमा २ सय ७ जनालाई सेवा प्रदान गरिएको थियो । शिविर सञ्चालनको दोस्रो दिन बुधबार वडा नं. २ बाक्सामा २ सय ७४ जना र पहिलो दिन मंगलबार वडा नं. १, स्वास्थ्य चौकी मोलीमा सय भन्दा बढीले सेवा लिएका थिए । May be an image of 2 people, people standing and outdoors गाउँपालिकाको महिला बालबालिका तथा समाज कल्याण शाखा र स्वास्थ्य शाखाको आयोजनामा सञ्चालन गरिएको शिविर प्रत्येक वडामा १÷१ दिन सञ्चालन गरिएको थियो । जसमा सबै प्रकारका नागरिकहरुले स्वास्थ्य परिक्षण तथा परिचयपत्र सेवा लिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop