ब्रेकिङ न्युज

सार्वजनिक सवारीसाधन अनिवार्य बसपार्कमा प्रवेश गराउनुपर्ने   |  मानसिक समस्या भएका मानेभन्ज्याङका नागरीकहरुलाई निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर   |  फलफुल बचाउन शितलपुरका किसानहरुलाई औषधी वितरण   |  किसानहरुलाई निःशुल्क बाख्राको पाठी   |  बजारक्षेत्रमा पशुपंक्षी विक्रिवितरण कक्ष निर्माण हुँदै   |  कोशी प्रदेश नाम खारेज नभएसम्म आन्दोलन जारी रहने   |  खिजीदेम्बा ९ मा नागरिक समाज गठनः सरोकारवालासँग अभिमूखिकरण   |  सुनकोशीको विभिन्न वडामा मोतिविन्दु छनौट शिविर सञ्चालन   |  

Single Image

ज्यामिरे वडाले गर्याे नगद सहित खेलाडी सम्मान

  • प्रकाशित मिति: २६-फाल्गुण-२०७९ ८:१७
  • रेडियो ओखलढुंगा
ज्यामिरे वडाले गर्याे नगद सहित खेलाडी सम्मान

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । सिद्धिचरण नगरपालिका ९ नं. वडा कार्यालय ज्यामिरेले, ज्यामिरे युवा क्लबका खेलाडीहरुलाई सम्मान गरेको छ । प्रगतीशिल युवा क्लव वर्णालुको आयोजनामा विहिबार सिद्धिचरण नगरपालिका वडा नं. ५, वर्णालुमा सम्पन्न खुल्ला फुटबल प्रतियोगीतामा सहभागी भई ज्यामिरेले द्धितिय स्थान प्राप्त गरेसँगै वडा कार्यालयले आज शुक्रबार सम्मान गरेको हो । खेलाडीहरुको हौसलाको लागि रु.१० हजार नगद सहित सहभागी खेलाडीहरुलाई सम्मान गरेको वडा अध्यक्ष गुणबहादुर खड्का विवेकले जानकारी दिनुभयो । No description available.खेलमा, खेलाडीहरुले द्धितिय स्थान प्राप्त गर्दै रु.२० हजार सहित शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र जितेका थिए ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop