ब्रेकिङ न्युज

दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  खिजीदेम्बा ६ बन्सेमा किशोरी आत्मरक्षा तालिम सञ्चालन हुँदै   |  

Single Image

रुम्जाटारबाट छुटेको वस दुर्घटना हुँदा ७ जनाको मृत्यु

  • प्रकाशित मिति: २८-फाल्गुण-२०७९ ४:३३
  • रेडियो ओखलढुंगा
रुम्जाटारबाट छुटेको वस दुर्घटना हुँदा ७ जनाको मृत्यु

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । रुम्जाटारबाट काठमाडौंका लागि छुटेको वस दुर्घटना हुँदा ७ जनाको ज्यान गएको छ । विपरित दिशाबाट आएको बसलाई ठाउँ दिनेक्रममा भित्तामा ठोक्कीएर बस दुर्घटना भएको हो । सिन्धुलीको फिक्कल ४ कुहीभीर भन्ने ठाउँमा वस दुर्घटना भएको खबर आएपनि विस्तृत विवरण आइ नसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ओखलढुंगाका सूचना अधिकारी देवेन्द्र दाशले जानकारी दिनुभयो । घटनाको सूचना प्राप्त हुन साथ खुर्कोट र सिन्धुलीबाट प्रहरी टोली परिचालन गरिएको छ । घटनाबारे सार्वजनिक तस्वीरमा बसमा च्यपिएको शवहरु देख्न सकिन्छ । थप जानकारी आउन बाँकी छ ।   तस्वीर श्रोतः अर्चना लुइटेलको फेसबुकबाट साभार गरिएको हो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop