ब्रेकिङ न्युज

सार्वजनिक सवारीसाधन अनिवार्य बसपार्कमा प्रवेश गराउनुपर्ने   |  मानसिक समस्या भएका मानेभन्ज्याङका नागरीकहरुलाई निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर   |  फलफुल बचाउन शितलपुरका किसानहरुलाई औषधी वितरण   |  किसानहरुलाई निःशुल्क बाख्राको पाठी   |  बजारक्षेत्रमा पशुपंक्षी विक्रिवितरण कक्ष निर्माण हुँदै   |  कोशी प्रदेश नाम खारेज नभएसम्म आन्दोलन जारी रहने   |  खिजीदेम्बा ९ मा नागरिक समाज गठनः सरोकारवालासँग अभिमूखिकरण   |  सुनकोशीको विभिन्न वडामा मोतिविन्दु छनौट शिविर सञ्चालन   |  

Single Image

राप्रपा महिला संगठनमा ज्योति

  • प्रकाशित मिति: ०४-चैत्र-२०७९ १०:०८
  • रेडियो ओखलढुंगा
राप्रपा महिला संगठनमा ज्योति

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक महिला संगठन ओखलढुंगाको अध्यक्षमा ज्योति गुरुङ चयन हुनुभएको छ । ओखलढुंगामा सम्पन्न प्रथम जिल्ला अधिवेशनले गुरुङको नेतृत्वमा २१ सदस्यीय जिल्ला समिति गठन गरेको हो । समितिको उपाध्यक्षमा सम्झना खत्री, सचिव नामू मैया गुरुङ, कोषाध्यक्ष कमला खत्री लगायत रहनुभएको जनाइएको छ । महामन्त्री राजेन्द्र गुरुङ, महिला संगठनका अधयक्ष अन्जना शाह रावल, केन्द्रीय सदस्य धनसुर शाही, महिला संगठनका उपाध्यक्ष संगीता शाह मल्ल लगायतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्नुभएको अध्यक्ष पद्मकुमारी गुरुङले जानकारी दिनुभयो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop