ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

चिसंखुगढीमा वृहत शैक्षिक भेला शुरु

  • प्रकाशित मिति: ०४-चैत्र-२०७९ १०:१९
  • रेडियो ओखलढुंगा
चिसंखुगढीमा वृहत शैक्षिक भेला शुरु

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । चिसंखुगढी गाउँपालिकामा वृहत शैक्षिक भेला शुरु भएको छ । सामुदायिक विद्यालयहरुको शैक्षिण गुणस्तर सुधार गर्ने हेतुले भेला आयोजना गरिएको हो । गाउँपालिकाको सभाहलमा जारी भेलामा सामुदायिक विद्यालयका शिक्षक, प्रधानाध्यापक, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका पदाधिकारी, जनप्रतिनिधीहरुको सहभागिता रहेको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लोकमणि खनालले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा शैक्षिक अवस्था सुधार गरी गुणस्तरलाई कसरी उठान सकिन्छ भन्ने सन्वन्धमा सामुहिक र समूहगत छलफल भइरहेको जनाइएको छ । सामुदायिक विद्यालयलाई सुधार र शिक्षा प्रणालीलाई थप व्यवस्थित र गुणस्तरीय बनाउन सरोकारवालासँगको परामर्श गरी निष्कर्षमा पुर्याउन भेला आयोजना गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष निशान्त शर्माले जानकारी दिनुभयो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop