ब्रेकिङ न्युज

पहिरोमा परि एक युवा घाइते   |  सार्वजनिक सवारीसाधन अनिवार्य बसपार्कमा प्रवेश गराउनुपर्ने   |  मानसिक समस्या भएका मानेभन्ज्याङका नागरीकहरुलाई निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर   |  फलफुल बचाउन शितलपुरका किसानहरुलाई औषधी वितरण   |  किसानहरुलाई निःशुल्क बाख्राको पाठी   |  बजारक्षेत्रमा पशुपंक्षी विक्रिवितरण कक्ष निर्माण हुँदै   |  कोशी प्रदेश नाम खारेज नभएसम्म आन्दोलन जारी रहने   |  खिजीदेम्बा ९ मा नागरिक समाज गठनः सरोकारवालासँग अभिमूखिकरण   |  

Single Image

चिसंखुगढीमा वृहत शैक्षिक भेला शुरु

  • प्रकाशित मिति: ०४-चैत्र-२०७९ १०:१९
  • रेडियो ओखलढुंगा
चिसंखुगढीमा वृहत शैक्षिक भेला शुरु

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । चिसंखुगढी गाउँपालिकामा वृहत शैक्षिक भेला शुरु भएको छ । सामुदायिक विद्यालयहरुको शैक्षिण गुणस्तर सुधार गर्ने हेतुले भेला आयोजना गरिएको हो । गाउँपालिकाको सभाहलमा जारी भेलामा सामुदायिक विद्यालयका शिक्षक, प्रधानाध्यापक, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका पदाधिकारी, जनप्रतिनिधीहरुको सहभागिता रहेको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लोकमणि खनालले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा शैक्षिक अवस्था सुधार गरी गुणस्तरलाई कसरी उठान सकिन्छ भन्ने सन्वन्धमा सामुहिक र समूहगत छलफल भइरहेको जनाइएको छ । सामुदायिक विद्यालयलाई सुधार र शिक्षा प्रणालीलाई थप व्यवस्थित र गुणस्तरीय बनाउन सरोकारवालासँगको परामर्श गरी निष्कर्षमा पुर्याउन भेला आयोजना गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष निशान्त शर्माले जानकारी दिनुभयो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop