ब्रेकिङ न्युज

ज्यामिरेमा जेष्ठ नागरीक, अशक्त र स्वयम सेविकाहरुलाई सम्मान   |  दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  

Single Image

सार्वजनिक सवारीसाधन अनिवार्य बसपार्कमा प्रवेश गराउनुपर्ने

  • प्रकाशित मिति: ०९-चैत्र-२०७९ २:४३
  • रेडियो ओखलढुंगा
सार्वजनिक सवारीसाधन अनिवार्य बसपार्कमा प्रवेश गराउनुपर्ने

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । सिद्धिचरण नगरपालिका वडा नं. ११, रमाईलोडाँडास्थित निर्माण सम्पन्न बसपार्क चैत्र १० गते भोलीबाट सञ्चालन हुँदैछ । उक्त रुटमा सञ्चालन हुने सार्वजनिक सवारी साधनहरुले अनिवार्यरुपमा बसपार्कमा प्रवेश गराएर मात्र ल्याउन तथा लैजान सिद्धिचरण नगरपालिकाले अनुरोध गरेको छ । भोलीबाटै जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट सार्वजनिक सवारीको हकमा टाईम कार्ड लागू हुने प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बलराम लम्सालले जानकारी दिनुभयो । उक्त रुट हुँदै चल्ने सार्वजनिक सवारी साधनलाई बसपार्कबाट टाईम कार्डको व्यवस्था गरिने छ । त्यस्तै सवारी साधनहरु सडकको दायाँ बायाँ पार्कीङ गर्दा बाटो तथा बजारक्षेत्र साँघुरो हुने हुँदा सवारी साधनहरु बसपार्कभित्र मात्र पार्किङ गर्न नगरपालिकाले अनुरोध गरेको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop