ब्रेकिङ न्युज

दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  खिजीदेम्बा ६ बन्सेमा किशोरी आत्मरक्षा तालिम सञ्चालन हुँदै   |  

Single Image

पहिरोमा परि एक युवा घाइते

  • प्रकाशित मिति: ०९-चैत्र-२०७९ ४:५९
  • रेडियो ओखलढुंगा
पहिरोमा परि एक युवा घाइते

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । सोलुखुम्बुको खुम्बुपासाङ ल्हामु गाउँपालिका १ थामडाँडामा सडक खन्ने क्रममा आएको पहिरोमा एक कामदार गम्भीर घाईते भएका छन् । ओखलढुंगा मोलुङ गाउँपालिका ६ श्रीचौरका २४ वर्षीय पेम्बा नुरी शेर्पाको खुट्टामा गम्भीर चोट लागेर घाइते भएका हुन् । थामडाँडा हुँदै लुक्ला जोड्ने पर्यटकीय सडक खन्ने क्रममा आएको पहिरोले पुरिदा पेम्बा नुरीको दाहिने खुट्टा नै बाँचिएको छ भने शरिरको अन्य भागमा पनि चोट लागेको वडाध्यक्ष फुनुरु शेर्पाले जानकारी दिनुभयो । घाइतेलाई तत्काल स्थानीय स्वास्थ्य संस्थामा उपचार गर्न लगिएपनि त्यहाँ संभव नभएपछि सिम्रिक एयरको हेलिकप्टर मार्फत उद्धार गरी काठमाडौँ पठाएको छ । थामडाँडा हुँदै गाउँपालिका केन्द्र लुक्ला जोड्ने सडक खन्ने क्रममा विस्फोटक पदार्थ पड्काएर काम गर्दै गर्दा घटना भएको प्रत्यक्षदर्शीले स्थानीयहरु बताउँछन् ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop