ब्रेकिङ न्युज

दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  खिजीदेम्बा ६ बन्सेमा किशोरी आत्मरक्षा तालिम सञ्चालन हुँदै   |  

Single Image

ज्यामिरेमा कृष्ण मन्दिर उद्घाटन

  • प्रकाशित मिति: १३-चैत्र-२०७९ ४:३७
  • रेडियो ओखलढुंगा
ज्यामिरेमा कृष्ण मन्दिर उद्घाटन

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । सिद्धिचरण नगरपालिका वडा नं. ९ ज्यामिरे, गहतेमा निर्माण सम्पन्न कृष्ण मन्दिरको उद्घाटन गरिएको छ । एक औपचारिक कार्यक्रमकावीच नगर उपप्रमुख केदारबाबु वस्नेतले मन्दिरको उद्घाटन गर्नुभएको हो । धर्म, संस्कृती जगेर्नाको लागि वडाकार्यालयको रु. २ लाख, स्वास्थ्य आमा समूहको रु. २ लाख र अन्य दाताहरुको आर्थिक तथा भौतिक सहयोगमा रु. ६ लाखको लागतमा निर्माण सम्पन्न भएको वडा अध्यक्ष गुणबहादुर खड्का विवेकले जानकारी दिुनभयो । ८ आना जग्गामा निर्माण सम्पन्न कृष्ण मन्दिरको जग्गा स्थानीय भूपेन्द्र श्रेष्ठ र टोकल श्रेष्ठले निःशुल्क प्रदान गर्नुभएको हो । कार्यक्रमकै अवसरमा दाताहरुलाई दोसल्ला ओढाएर सम्मान पत्रसहित सम्मान गरिएको वडाअध्यक्ष खड्काले बताउनुभयो । कार्यक्रममा पूर्व नगरप्रमुख मोहनकुमार श्रेष्ठ, सिद्धिचरण स्वास्थ्य शाखा प्रमुख पवन लामा, वडा नं. ९ का पूर्व वडा अध्यक्ष दानबहादुर बाँनिया, आमा समुहसञ्जाल अध्यक्ष भिमकुमारी खड्का लगायत स्थानीयहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop