ब्रेकिङ न्युज

दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  खिजीदेम्बा ६ बन्सेमा किशोरी आत्मरक्षा तालिम सञ्चालन हुँदै   |  

Single Image

खिजीदेम्बामा विद्यार्थी भर्ना अभिमुखिकरण

  • प्रकाशित मिति: १०-बैशाख-२०८० १:२७
  • रेडियो ओखलढुंगा

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । खिजीदेम्बा गाउँपालिका ९, पात्लेस्थित शिवालय माध्यमिक विद्यालयमा विद्यार्थी भर्ना अभियान अन्तर्गत विभिन्न कार्यक्रम शुरु भएको हो । शैक्षिक सत्र २०८० विद्यार्थी भर्ना अभियान अन्तर्गत गाउँपालिकाको समन्वयमा विभिन्न कार्यक्रम शुरु भएको हो । समयमै भर्ना, समयमै ज्ञानः गुणस्तरीय शिक्षा सबैको अभियान भन्ने आदर्श नाराका साथ खिजीदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा सामुदायिक अस्पताल, समुदायमा आधारित पुनः स्थापना कार्यक्रम, रेस्क्यू नेपाल लगायतले अभिभावक सचेतिकरण तथा अभिमुखिकरण कार्यक्रम आयोजना भएको प्रधानाध्यापक देवीचरण नेपालले जानकारी दिनुभयाो । फिडा इन्टरनेश्नलको आर्थिक सहयोगमा खिजीदेम्बा गाउँपालिकामा सञ्चालित रेस्क्यू नेपालको विशेष पहलमा अन्तक्र्रियात्मक अभिमुखिकरण कार्यक्रम सञ्चालन भएको शिक्षक लाक्पा शेर्पाको भनाइ छ । विद्यालयमा कक्षा १ देखि ९ सम्म भर्ना सञ्चालन भइरहेको र यसलाई थप प्रभावकारी बनाउन अभिमुखिकरण कार्यक्रम आयोजना गरिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ । अभिमुखिकरणमा शिक्षक, अभिभावक, विद्यार्थी र संस्थाका प्रतिनिधिहरु सहभागि रहेको जनाइएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop