ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

खिजीदेम्बामा विद्यार्थी भर्ना अभिमुखिकरण

  • प्रकाशित मिति: १०-बैशाख-२०८० १:२७
  • रेडियो ओखलढुंगा

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । खिजीदेम्बा गाउँपालिका ९, पात्लेस्थित शिवालय माध्यमिक विद्यालयमा विद्यार्थी भर्ना अभियान अन्तर्गत विभिन्न कार्यक्रम शुरु भएको हो । शैक्षिक सत्र २०८० विद्यार्थी भर्ना अभियान अन्तर्गत गाउँपालिकाको समन्वयमा विभिन्न कार्यक्रम शुरु भएको हो । समयमै भर्ना, समयमै ज्ञानः गुणस्तरीय शिक्षा सबैको अभियान भन्ने आदर्श नाराका साथ खिजीदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा सामुदायिक अस्पताल, समुदायमा आधारित पुनः स्थापना कार्यक्रम, रेस्क्यू नेपाल लगायतले अभिभावक सचेतिकरण तथा अभिमुखिकरण कार्यक्रम आयोजना भएको प्रधानाध्यापक देवीचरण नेपालले जानकारी दिनुभयाो । फिडा इन्टरनेश्नलको आर्थिक सहयोगमा खिजीदेम्बा गाउँपालिकामा सञ्चालित रेस्क्यू नेपालको विशेष पहलमा अन्तक्र्रियात्मक अभिमुखिकरण कार्यक्रम सञ्चालन भएको शिक्षक लाक्पा शेर्पाको भनाइ छ । विद्यालयमा कक्षा १ देखि ९ सम्म भर्ना सञ्चालन भइरहेको र यसलाई थप प्रभावकारी बनाउन अभिमुखिकरण कार्यक्रम आयोजना गरिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ । अभिमुखिकरणमा शिक्षक, अभिभावक, विद्यार्थी र संस्थाका प्रतिनिधिहरु सहभागि रहेको जनाइएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop