ब्रेकिङ न्युज

आँखा केन्द्र ओखलढुंगामा दूर चिकित्सा यन्त्र सूचारु   |  ज्यामिरेमा जेष्ठ नागरीक, अशक्त र स्वयम सेविकाहरुलाई सम्मान   |  दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  

Single Image

केन्द्र स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्डमा ओखलढुंगाबाट ४ खेलाडी सहभागि हुँदै

  • प्रकाशित मिति: १४-बैशाख-२०८० ४:२३
  • रेडियो ओखलढुंगा
केन्द्र स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्डमा ओखलढुंगाबाट ४ खेलाडी सहभागि हुँदै

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । ओखलढुंगाबाट दुई विधाका ४ खेलाडी १३ औं केन्द्र स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड खेलकुद प्रतियोगितामा सहभागि हुँदैछन् । जिल्लाबाट प्रदेश स्तरमा सहभागी ८० खेलाडी मध्येबाट कबडी र भलिबल छात्र र छात्रा दुवैतर्फ गरी ४ जना खेलाडी केन्द्र स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड खेलकुद प्रतियोगितामा सहभागि हुने भएका हुन् । सहभागि हुनेहरुमा कबडी महिलातर्फ सिद्धिचरण नगरपालिका वडा नं. ३ की आरती राई र पुरुषतर्फ सिनपा ९ का खेमराज गुरुङ रहेको जिल्ला खेलकुद विकास समिती ओखलढुंगाका अध्यक्ष प्रविन श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । त्यसैगरी पुरुष भलिबलतर्फ मोलुङ गाउँपालिकाका अर्जुन तामाङ र महिलातर्फ सिनपा ६, जन्तरखानीकी याङ्किला (च्यामु) शेर्पा रहेका छन् । No description available. उनीहरुले कोशी प्रदेश स्तरको टिमबाट राष्ट्रिय प्रतियोगिता खेल्ने कार्यालय प्रमुख बालकुमार खनालले जानकारी दिनुभयो । प्रतियोगिता भोली बैशाख १५ गतेबाट काठमाण्डौँस्थित दशरथ रंगशाला तथा विभिन्न कबर्डहलहरुमा सञ्चालन हुँदैछ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop