ब्रेकिङ न्युज

दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढीमा तरकारि उत्पादन तथा व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न   |  साम्सिङ भन्ज्याङको सबैभन्दा लामो ५३८ फिटको माने निर्माण सुरु   |  अध्यक्ष तामाङको एक बर्षको सुविधा विद्यालयलाई प्रदान   |  श्रमदानबाट ७ करोड बराबरको सडक निर्माण   |  विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न   |  ज्यामिरेका ३३ विपन्न घरपरिवारलाई हिलटेक ट्याङ्की हस्तानतरण   |  ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन   |  खिजीदेम्बा ६ बन्सेमा किशोरी आत्मरक्षा तालिम सञ्चालन हुँदै   |  

Single Image

मुख्यमन्त्रीकप फुटबल प्रतियोगिता सञ्चालनका लागि व्यवस्थापन समिति गठन

  • प्रकाशित मिति: २०-बैशाख-२०८० ३:११
  • रेडियो ओखलढुंगा
मुख्यमन्त्रीकप फुटबल प्रतियोगिता सञ्चालनका लागि व्यवस्थापन समिति गठन

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । जेठ १ गतेबाट ओखलढुंगामा सञ्चालन हुने कोशी प्रदेश स्तरीय मुख्यमन्त्रीकप पुरुष फुटबल प्रतियोगिताका लागि व्यवस्थापन मूल समिति गठन गरिएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समिति ओखलढुंगका अध्यक्ष प्रविन श्रेष्ठको अध्यक्षतामा ३५ सदस्यीय कार्यसमिति गठन गरिएको हो । प्रदेश खेलकुद विकास बोर्डको आयोजना तथा जिल्ला खेलकुद विकास समिति ओखलढुंगाको समन्वयमा सदरमुकामस्थित वडा नं. १२ को स्थानीय खेलमैदानमा सञ्चालन हुने प्रतियोगिताका लागि बुधबार गरिएको जिल्लास्थित सरोकारवालाहरुसँगको भेलाबाट व्यवस्थापन मूल समिति गठन गरिएको अध्यक्ष श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । कार्यसमितिमा खेलकुद सहित होटल व्यवसायी, उद्योग वाणिज्य संघ, स्वास्थ्य, प्रशासन, प्रहरी, सुरक्षाकर्मी, स्थानीय तह, स्थानीय गुठी तथा युवा क्लव, पत्रकार समेटिएको अध्यक्ष श्रेष्ठले बताउनुभयो । मूल समितिबाट उपसमिति गठन गरी प्रतियोगिता सञ्चालनका कार्यहरु बाँडफाड गर्ने जनाएको छ । प्रतियोगितामा कोशी प्रदेशबाट १४ ओटै जिल्लाका खेलाडी, टिम व्यवस्थापक र टिम कोच गरी अनुमानित ३ सय ८ जनाको सहभागिता रहने जनाएको छ । प्रतियोगिताको उद्घाटन समारोहमा कोशी प्रदेशका मुख्यमन्त्री हिक्मत कार्की आउने बुझिएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop