३ असार २०८१, आइतबार | Sun Jun 16 2024

ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठनओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । नेपाल वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा ओखलढुंगाको अध्यक्षमा विनय खनाल चयन हुनुभएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समिति ओखलढुंगाका अध्यक्ष प्रविन श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा सदरमुकामस्थित जेठ २ गते भएको भेलाबाट खनालको अध्यक्षतामा ९ सदस्यी कार्यसमिति चयन गरिएको हो ।
डोको उपाध्यक्षमा धनकाजी श्रेष्ठ, सचिव चेतनारायण लम्साल, कोषाध्यक्ष संगिता अधिकारी र सह–सचिव राजन पोखरेल छन् । त्यसैगरी सदस्यहरुमा स्वस्तिका पराजुली, दिनेश बस्नेत, सुमन दाहाल र लक्ष्मि बाँनिया रहेको नवनिर्वाचित सचिव लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।
भेलाले प्रदेश प्रतिनिधीका रुपमा खुरहरी दाहाल, विनय खनाल र चेतनाराण लम्साललाई छनौट गरेको छ । जिल्लामा वादोरीयो कराते डो पहिलो पटक गठन गरिएको हो ।

प्रकाशित मिति : ३ जेष्ठ २०८०, बुधबार  ४ : ३२ बजे


©2024 Radio Okhaldhunga सर्वाधिकार सुरक्षित