ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन

  • प्रकाशित मिति: ०३-जेठ-२०८० ४:३२
  • रेडियो ओखलढुंगा
ओखलढुंगामा पहिलो पटक वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा गठन

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । नेपाल वादोरीयो कराते डो जिल्ला शाखा ओखलढुंगाको अध्यक्षमा विनय खनाल चयन हुनुभएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समिति ओखलढुंगाका अध्यक्ष प्रविन श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा सदरमुकामस्थित जेठ २ गते भएको भेलाबाट खनालको अध्यक्षतामा ९ सदस्यी कार्यसमिति चयन गरिएको हो । डोको उपाध्यक्षमा धनकाजी श्रेष्ठ, सचिव चेतनारायण लम्साल, कोषाध्यक्ष संगिता अधिकारी र सह–सचिव राजन पोखरेल छन् । त्यसैगरी सदस्यहरुमा स्वस्तिका पराजुली, दिनेश बस्नेत, सुमन दाहाल र लक्ष्मि बाँनिया रहेको नवनिर्वाचित सचिव लम्सालले जानकारी दिनुभयो । भेलाले प्रदेश प्रतिनिधीका रुपमा खुरहरी दाहाल, विनय खनाल र चेतनाराण लम्साललाई छनौट गरेको छ । जिल्लामा वादोरीयो कराते डो पहिलो पटक गठन गरिएको हो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop