ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

गुम्बामा आगलागी लाखौं क्षति

  • प्रकाशित मिति: ०४-जेठ-२०८० ११:४७
  • रेडियो ओखलढुंगा
गुम्बामा आगलागी लाखौं क्षति

मिङमार शेर्पा ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । ओखलढुंगाको खिजीदेम्बामा ङोडुप छोलिङ गुम्बामा आगलागी हुँदा लाखौको बराबरको क्षति भएको छ । खिजीदेम्बा गाउँपालिका वडा नं २ बौद्धस्थित ङोडुप छोलिङ गुम्बामा बुधबार राति अगालागी हुदा ३२ लाख बराबरको क्षति भएको हो । आगलागीबाट गुम्बा पूर्णरुपमा जलेर नस्ट भएको र गुम्ब भित्र रहको बौद्धधर्मसँग सम्बन्धित सामाग्री, लत्ता कपडा, ग्रन्थ, मूर्ति, पूजाको लागी प्रयोग गरिने समाग्री जलि नष्ट भएको जिल्ला प्रहरि कार्यालय ओखलढुंगाका प्रहरी निरीक्षक देवेन्द्र दासले जानकारी दिनुभयो । आगलागी हुनुको कारण नखुुलेपनि गुम्बामा बालिएको दियोबाट घटना घटेको हुन सक्ने खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष गम्बु शेर्पाले जानकारी दिनुभयो ।


मिङमार शेर्पा

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop