८ श्रावण २०८१, मंगलबार | Tue Jul 23 2024

विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्नओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) प्रकोप जोखिम क्षेत्रको नक्साङ्न तथा विकास निर्माण कार्यबाट हुने संभावित विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कोशी प्रदेश सरकार, आन्तरिक मामिला तथा कानून मन्त्रालयको आयोजनामा ओखलढुंगामा अन्तक्र्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
प्रमुख जिल्ला अधिकारी प्रदर्शनी कुमारीको अध्यक्षतामा जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा भएको अन्तक्रियामा प्रकोप जोखिमका सम्वन्धमा तीनै तहले खेल्नुपर्ने भूमिकाबारेमा छलफल भएको सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी तथा सूचना अधिकारी सन्ध्या सिग्देलले जानकारी दिनुभयो ।
कार्यक्रममा प्रदेश विपद् व्यवस्थापन समितिका सदस्य रामप्रसाद दाहाल लगायतले सहजिकरण गर्नुभएको जनाइएको छ ।

प्रकाशित मिति : ४ जेष्ठ २०८०, बिहिबार  ३ : ४० बजे


©2024 Radio Okhaldhunga सर्वाधिकार सुरक्षित