ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

  • प्रकाशित मिति: ०४-जेठ-२०८० ३:४०
  • रेडियो ओखलढुंगा
विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) प्रकोप जोखिम क्षेत्रको नक्साङ्न तथा विकास निर्माण कार्यबाट हुने संभावित विपद् जोखिम न्यूनिकरण सम्वन्धि अन्तक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कोशी प्रदेश सरकार, आन्तरिक मामिला तथा कानून मन्त्रालयको आयोजनामा ओखलढुंगामा अन्तक्र्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । प्रमुख जिल्ला अधिकारी प्रदर्शनी कुमारीको अध्यक्षतामा जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा भएको अन्तक्रियामा प्रकोप जोखिमका सम्वन्धमा तीनै तहले खेल्नुपर्ने भूमिकाबारेमा छलफल भएको सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी तथा सूचना अधिकारी सन्ध्या सिग्देलले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा प्रदेश विपद् व्यवस्थापन समितिका सदस्य रामप्रसाद दाहाल लगायतले सहजिकरण गर्नुभएको जनाइएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop