ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

विव्यस अध्यक्षमा सृजना सुनुवार

  • प्रकाशित मिति: ०७-जेठ-२०८० ७:१२
  • रेडियो ओखलढुंगा
विव्यस अध्यक्षमा सृजना सुनुवार

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । ओखलढुंगाको सुनकोशी गाउँपालिका वडा नं. ९ स्थित चम्पादेबी आधारभूत विद्यालयको नयाँ व्यवस्थापन समिति गठन भएको छ । अभिभावक सृजना सुनुवारको अध्यक्षतामा नयाँ विद्यालय व्यवस्थापन समिति गठन भएको हो । जेठ ५ भएको अभिभावक भेलाले सुनुवारको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय विद्यालय व्यवस्थापन समिति गठन गरेको वडा अध्यक्ष हितराज कार्कीले जानकारी दिनुभयो । नवनिर्वाचित व्यवस्थापन समितिको सदस्यहरुमा हितराज कार्की, नर बहादुर सुनुवार, मान बहादुर तामाङ, पेमा तामाङ, साङ्जी तामाङ, नीरमाया तामाङ रहनुभएको छ । त्यस्तै, शिक्षक प्रतिनिधीमा नवराज धमला र सदस्य सचिवमा प्रधानाध्यापक पशेल पेशल कुमार कार्की रहनुभएको जनाइएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop