ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

ज्यामिरेमा जेष्ठ नागरीक, अशक्त र स्वयम सेविकाहरुलाई सम्मान

  • प्रकाशित मिति: १५-जेठ-२०८० ३:४४
  • रेडियो ओखलढुंगा
ज्यामिरेमा जेष्ठ नागरीक, अशक्त र स्वयम सेविकाहरुलाई सम्मान

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा)  गणतन्त्र दिवसको अवसरमा सिद्धिचरण नगरपालिका वडा नं. ९ ज्यामिरेले जेष्ठ नागरीक, अशक्त र स्वयंसेविकाहरुलाई सम्मान गरेको छ । वडा कार्यालयले वडाभित्रका ८० वर्ष माथिका ५० जना जेष्ठ नागरिक, १६ जना अशक्त र १३ जना स्वास्थ्य स्वंसेविकालाई सहित सम्मान गरेको हो । जेष्ठ नागरिकहरुलाई लौरो र दोसल्ला ओढाएर सम्मान गरिएको वडा अध्यक्ष गुणबहादुर खड्काले जानकरी दिनुभयो । अशक्तहरुलाई प्रतिव्यक्ति रु. १७ सय र खादा, स्वयंमसेविकाहरुलाई प्रतिव्यक्ति रु. १ हजार २ सय ७५ सहित प्रमाणपत्र र दोसल्लाले सम्मान गरिएको वडा कार्यालय ज्यामिरेले जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop