ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

कोशी सरकारको प्रवक्तामा मन्त्री सुनुवार

  • प्रकाशित मिति: २६-आषाढ-२०८० २:४७
  • रेडियो ओखलढुंगा
कोशी सरकारको प्रवक्तामा मन्त्री सुनुवार

कुलबहादुर तामाङ

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । कोशी प्रदेश सरकारमा प्रवक्ताको जिम्मेवारी विना विभागीय मन्त्री प्रदीपकुमा सुनुवारले पाएको छ । मुख्यमन्त्री उद्धव थापाले सरकारको प्रवक्ताको जिम्मेवारी सुनुवारलाई दिएको हो । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकपछि सञ्चारकर्मीहरुसँग कुरा गर्दै प्रवक्ता सुनुवारले मन्त्रिपरिषदले छिट्टै पूर्णता पाउने र आफूले प्रवक्ताको जिम्मेवारी पाएको जानकारी दिनुभयो । त्यसका लागि सत्ता साझेदार दलहरुबीच छलफल चलिरहेको सुनुवारको भनाई छ । मन्त्रिपरिषद् बैठकले प्रदेश र स्थानीय तहका कर्मचारीहरुका लागि निजामती किताबखाना स्थापनाको प्रक्रिया अघि बढाउने निर्णय गरेको सुनुवारले जानकारी दिनुभयो । निजामती ऐन परिमार्जनको प्रक्रिया अघि बढाउने निर्णय पनि भएको उनले बताए । कर्मचारीको सरुवा, बढुवा, तालिमलगायत वृत्तिविकासका लागि ऐन परिमार्जन गर्ने निर्णय समेत भएको जनाइएको छ । बाढी र पहिरोलगायतका दैवी प्रकोपबाट हुनसक्ने सम्भावित क्षति रोक्नका लागि पूर्व तयारी गर्ने र कोशी सरकारले रुससँग मित्रराष्ट्रका रुपमा भाइचाराको सम्बन्ध विस्तार गर्न संघीय सरकारलाई अनुरोध गर्ने निर्णय समेत गरेको जनाइएको छ ।


कुलबहादुर तामाङ

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop