ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

भडारेमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालक घाइते

  • प्रकाशित मिति: २१-साउन-२०८० ४:३३
  • रेडियो ओखलढुंगा
भडारेमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालक घाइते

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । मानेभन्ज्याङ गाउँपालिकाको भडारे खोलामा शनिबार मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालक घाइते भएका छन् । काठमाडौंबाट आउँदै गरेको टाटासुमोसँग हलेसीबाट आउँदै गरेको मोटरसाइकल दिउँसो करीव एक बजेको समयमा दुर्घटना हुँदा चालक घाइते भएको हो । बा ४४ प ७३०३ नम्बरको मोटरसाइकललाई विपरित दिशाबाट आउँदै गरेको ना १ ज ८१७२ नम्बरको सुमोले ठक्कर दिएको थियो । घटना लगत्तै गम्भिर घाइतेलाई उदयपुरको घुर्मिस्थित जनसेवा सामुदायिक अस्पतालमा उपचार लगिएको प्रहरी चौकी हर्कपुरलाई उध्रित गर्दै घटनास्थलबाट प्रशिक्षार्थी पत्रकार किसान मगरले जानकारी दिनुभयो । घाइतेको पहिचान हुन र विस्तृत विवरण आउन बाँकी छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop