८ श्रावण २०८१, मंगलबार | Tue Jul 23 2024

लट्टेबारी टोल विकास समितिले गर्यो श्रमदान बाट सडक मर्मत
ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा )ओखलढुंगाको खिजिदेम्बा गाउँपालिका –६ लट्टेबारिमा श्रमदान बाट सडक मर्मत गरिएको छ । लट्टेबारी टोलबिकास समितिले केही दिनको लगातार परेकोे बर्षाले गाउँपालिका बाट आउने जाने मुख्य सडक बाढी पहिरोका कारण पुर्ण रूपमा अबरुद्ध भए पछि श्रमदान बाटै सडक मर्मत गरिएको हो ।
लगातारको बर्षाले सडक अबरुद्ध भएपछि लट्टेबारि टोलबिकास समितिका अध्यक्ष गोबिन्द कुमार खत्रीको नेतृत्वमा टोल बिकास समितिका कार्यसमिति तथा सदस्य हरुको सहभागीतामा शनीबार दुई हप्ता लगाएर सडक खुलाएको अध्यक्ष खत्रीले बताउनुभयो । मुसलधारे पानी लगातार परेर सडक अबरुद्ध भए पछि सो क्षेत्रका नागरिकहरुलाई खाद्यान्न ढुवानी गर्ने समेत समस्या भएको खत्रीको भनाइ छ ।अहिले सामान्य रूपमा यातायात आवतजावत गर्ने सक्ने गरि बाटो मर्मत गरेका छ्न । श्रमदानको उचित सम्मान् गर्दै गाउँपालिका अध्यक्ष गम्बु शेर्पाले धन्यवाद व्यक्त गर्नु भएको छ । श्रमदानलाई गाउँ टोलको बिकासको निम्ति निरन्तर अगाडि बढाउने लट्टेबारी टोल बिकास समितिले जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति : ३० श्रावण २०८०, मंगलबार  ११ : ३६ बजे


©2024 Radio Okhaldhunga सर्वाधिकार सुरक्षित