ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

मानेभन्ज्याङमा मोटरसाईकलले ठक्कर दिँदा एक घाईते

  • प्रकाशित मिति: ३१-साउन-२०८० २:१०
  • रेडियो ओखलढुंगा
मानेभन्ज्याङमा मोटरसाईकलले ठक्कर दिँदा एक घाईते

ओखलढुंगा(रेडियो ओखलढुंगा) मानेभन्ज्याङमा मोटरसाईकलले पैदलयात्रीलाई ठक्कर दिँदा एकजना घाईते भएको छ । आज (बुधवार) ४ बजेको समयमा मानेभन्ज्याङ गाउँपालिकाको वडा नं. ४ केतुके बजार स्थित सिद्धिचरण राजमार्गबाट सदरमुकाम तर्फ आउँदै गरेको ग १३ प ४४४४ नम्वरको मोटरसाईकलले ठक्कर दिँदा पैदलयात्री ७ वर्षकि आरति तामाङ घाईते भएको हो । घाईते तामाङको बाँया गालामा चोट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगाका प्रहरी निरिक्षक देवेन्द्र दासले जानकारी दिनुभयो । घाईतेलाई उपचारको लागि मिसन अस्पताल सोवु्र पठाईएकोे निरिक्षक दासले बताउनु भयो । मोटरसाइकल चालक चितवन जिल्ला भरतपुर महानगर पालिका १० का २७ वर्षको रोशन घिमिरेलाई जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगाले नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop