ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

ओखलढुंगाको चम्पादेवीमा भिरबाट लडेर एक पुरुष घाईते

  • प्रकाशित मिति: १८-भाद्र-२०८० २:०८
  • रेडियो ओखलढुंगा
ओखलढुंगाको चम्पादेवीमा भिरबाट लडेर एक पुरुष घाईते

ओखलढुंगा(रेडियो ओखलढुंगा) ओखलढुंगाको चम्पादेवीमा गाउँपालिका भिरबाट लडेर एक पुरुष घाईते भएको छ । गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ बस्ने ५९ वर्षको बम बहादुर तामाङ गाउँबाट घर फर्कने क्रममा जोखे गैरा भिरबाट लडेर घाईते भएको हो । घाईते तामाङको टाउको, ढाड र खुट्टामा चोट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ओखलढुङ्गाका प्रहरी निरीक्षक विकास राईले जानकारी दिनुभयो । हाल घाईते तामाङको काठमाण्डौको गोकर्ण स्थित रहेको नेपाल मेडीकल कलेजमा उपचार भईरहेको प्रहरी निरीक्षक राईले जानकारी दिनुभयो ।
तामाङ (हिजो)आईतबार रातको ९ बजेको समयमा भिरबाट अन्दाजी ३० फिट तल लडि घाईते भएको थियो । घाईतेको अवस्था सामान्य रहेको जनाएको छ । उक्त स्थानमा प्रहरी चौकी ताप्केडाँडा बाट प्रहरी सहायक निरीक्षक समेतको प्रहरी टोली खटी गई घटना सम्बन्धमा बुझ्ने कार्य भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगाले जनाएको छ ।


Shyaron MD sherpa

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop