ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

सिद्धिचरण नगरपालिका ११ मा बस र मोटरसाईकल एकआपसका ठोकिँदा २ घाईते

  • प्रकाशित मिति: २१-भाद्र-२०८० २:५९
  • रेडियो ओखलढुंगा
सिद्धिचरण नगरपालिका ११ मा बस र मोटरसाईकल एकआपसका ठोकिँदा २ घाईते


ओखलढुंगा (रेडयो ओखलढुंगा) ओखलढुंगाको सिद्धिचरण नगरपालिका ११ मा बस र मोटरसाईकल एक आपसमा ठोकिँदा २ जना घाईते भएको छ ।
सिद्धिचरण राजमार्ग अन्तर्गत वडा नं ११ भुसुनेमा बस र मोटरसाईकल ठोकिँदा मोटरसाईकलमा सवार दुई जना घाईते भएको हो । काठमाडौंबाट ओखलढुंगा तर्फ आउँदै गरेको ना ५ ख ४८२७ नम्बरको बस र विपरित दिसाबाट जाँदै गरेको प्रदेश ०२ —०११ प ६५९० नम्बरको मोटरसाईकल एक आपसमा ठोकिँदा मोटर साईकल चालक सोलुखुम्बुको लिखुपिके गाउँपालिका ३ का २८ बर्षीय मिलन बस्नेत र मोटरसाईकलमा पछाडि सवार बबिना बस्नेत घाईते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगा प्रहरी निरीक्षक विकास राईले जनाकारी दिनुभयो । घाईते दुवैको खुट्टामा चोट लागको छ । घाईतेहरुको ओखलढुंगा मिसन अस्पतालमा उपचारका लागि पठाइएको प्रहरी निरीक्षक राईले बताउनुभयो । बस चालक, बस र मोटरसाईकललाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगाले जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop