ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

लिखुमा बेपत्ता वृद्ध मृत भेटिए

  • प्रकाशित मिति: २५-भाद्र-२०८० ८:२२
  • रेडियो ओखलढुंगा
लिखुमा बेपत्ता वृद्ध मृत भेटिए


ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा)ओखलढुंगाको लिखु गाउँपालिका – ६ रातेडाँडामा एक वृद्ध मृत फेला परेको छ ।आफैंले बोकेको झोला पासो लागेर ६४ बर्षीय वृद्ध कुलबहादुर सुराली मगरको मृत्य भएको हो । शनिबार बेलुकी ७ बजे लिखु–६ मिलनचोकदेखि आलुसहितको झोला बोकेर घर फर्किएका मगर सोही दिनदेखि बेपत्ता भएको थियो ।
खोजी गर्ने क्रममा सोमबार उनको घरदेखि पाँच सय मिटर पश्चिम–उत्तर गोरेटोबाटोबाट एक मिटर तल मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् ।
उनी लडेर रुखमा झोला अल्झिएको र घाँटीमा झोलाको पासो लागेर मृत्यु भएको अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ओखलढुंगाले जनाएको छ । प्रहरी घटनास्थल पुगी आवश्यक अनुसन्धान र कानुनी प्रक्रिया अघि बढाइएको जिल्ला प्रहरीका प्रहरी निरीक्षक बलिस्टार सिंहले बताउनुभयो ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop