ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

बाल दिवसको अवसरमा मावि स्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न

  • प्रकाशित मिति: २९-भाद्र-२०८० १२:२०
  • रेडियो ओखलढुंगा
बाल दिवसको अवसरमा मावि स्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न


ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा )राष्ट्रिय बाल दिवसको अवसरमा सिद्धिचरण नगरपालिकामा मावि स्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । सनराईज इंग्लिस स्कूल रुम्जाटरको आयोजनामा प्रतियोगिता आयोजना गरिएको हो ।
प्रतियोगितामा सहभागि ५ विद्यालय मध्ये रुम्जाटार माध्यमिक विद्यालय प्रथम, आयोजक सनराईज द्धितीय र लाली गुराँग इंग्लिस स्कूल ओखलढुंगाले तृतीय स्थान हासिल गर्न सफल भएको विद्यालयका प्रिन्सिपल भेषनाथ भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।
कक्षा ९ र १० का विद्यार्थीहरुवीच भएको प्रतिस्पर्धामा विभिन्न स्थान हासिल गर्नेहरुलाई प्रमाण पत्र र मेडलले पुरस्कृत गरिएको प्रशिक्षार्थी पत्रकार अर्चना राईले जानकारी दिनुभयो । प्रतियोगिताको अवसरमा विभिन्न जातजातिको संस्कृति, शिक्षा र सचेतनामुलक नाँचहरु समेत प्रस्तुत गरिएको जनाइएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop