ब्रेकिङ न्युज

दक्षिण कोरिया र खिजीदेम्बावीच दुई एम्बुलेन्स सहयोग सम्झौता   |  भुसुनेमा फेरि सडक अवरुद्ध   |  बजार अनुगमन र यातायात भाडादर तत्काल कार्यन्वयन गर्ने प्रजिअ बराल   |  ओखलढुंगाका पाँच सहित नेपाल विद्या भूषणबाट ९६२ जना विभूषित   |  राजनीतिलाई कानूनको सहायताले प्रहार गर्न खोजियोः जसपा ओखलढुंगा   |  खिजीदेम्बाकै जित भयोः अध्यक्ष शेर्पा   |  खिजीदेम्बा गाउँपालिका अध्यक्ष शेर्पा विरुद्धको रिट खारेज !   |  सरस्वती मा.वि र छात्रछात्रा १ लाख २० हजार रकम सहित सम्मान   |  

Single Image

ओखलढुंगामा मोटरसाइकलको ठक्करबाट मानेभन्ज्याङका गुरुङ घाईते

  • प्रकाशित मिति: ०१-आश्विन-२०८० ३:५०
  • रेडियो ओखलढुंगा
ओखलढुंगामा मोटरसाइकलको ठक्करबाट मानेभन्ज्याङका गुरुङ घाईते


ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । ओखलढुंगामा मोटरसाइकलको ठक्करबाट एक महिला घाईते भएको छ । जिल्लाको सिद्धिचरण नगरपालिका ११ जाल्पा स्थित सिद्धिचरण लोक मार्गमा मिलनचोकबाट रमाईलोडांडा तर्फ जादैं गरेको मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा पैदल यात्री घाइते भएको हो । (आज) सोमबार करिब छ बजेको समयमा ठक्करबाट जिल्लाको मानेभन्ज्याङ गाउँपालिका वडा नम्बर ४ कि ४७ वर्षीय मेनुका गुरुङ घाईते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगाका प्रहरी निरीक्षक एवंम सुचना अधिकारी वालिष्टर सिंहले जानकारी दिनुभयो । टाउकोमा चोेट लागेको घाईते गुरुङलाई उपचारको लागि सामुदायिक मिसन अस्पताल ओखलढुंगा पठाएको सुचना अधिकारी सिंहले जानकारी दिनुभयो । घाईतेको तत्कालको अबस्था मध्यम बोल्न सक्ने रहेको जनाएको छ । मोटरसाइकल र चालक जिल्ला प्रहरी कार्यलयको नियन्त्रणमा रहेको छ । मोटरसाईकल चालक सोलुखुम्बुको थुलुङ दुधकोशि गाउँपालिका ५ जुबु बस्ने बर्ष–३४ को मोहन कुमार बन रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय ओखलढुंगाले जनाएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop