ब्रेकिङ न्युज

खिजीदेम्बाका विद्यालयमा निःशुल्क आँखा परिक्षण हुने   |  मोलुङ ७ पात्लेमा शेर्पाको अगुवाईमा गुम्बाका लागि सहयोग   |  सिद्धिचरण ११ को नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह सुरुः नगरप्रमुख खनालद्धारा उद्घाटन   |  खिजीदेम्बा ४ मा फागुन २७ देखि वज्रगुरु मन्त्र जप हुने   |  लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको अभियान सुरु : विद्यमान विकृति विरुद्ध अभियान सञ्चालन गर्ने   |  खिजीदेम्बाका खड्का लिए गैरआवासीय नेपाली नागरिकता   |  बोलेरो दुर्घटनामा परि गम्भिर घाईते खिजीदेम्बाका तामाङको ICU मा उपचार हुँदैःअवस्थामा सुधार   |  १२ औँ कर दिवसको अवसरमा ओखलढुंगा र सोलुखुम्बुका १ र १ जना करदाता सम्मानित   |  

Single Image

सुनकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष कमल तामाङ लन्डनमा सम्मानित

  • प्रकाशित मिति: ११-आश्विन-२०८० २:३८
  • रेडियो ओखलढुंगा
सुनकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष कमल तामाङ लन्डनमा सम्मानित


ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । सुनकोशीका अध्यक्ष कमल तामाङ लन्डनमा सम्मानित हुनुभएको छ । जिल्लाको सुनकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष कमल तामाङ “नेल्सन मन्डेला लिडरशिप अवार्ड २०२३” बाट सम्मानित हुनुभएको हो । भारतको ‘एनआरआई वेल्फेयर अफ इन्डिया’ले गरेको सर्वेक्षणका आधारमा तामाङ नेपालबाट अवार्डका लागि छनोट भएको थियो । हिजो बुधबार ९कभउतझदभच द्दठ० लण्डनमा भएको ‘ग्लोबल पिस समिट’ मार्फत अध्यक्ष तामाङले अवार्ड ग्रहण गर्नु भएको हो । कोरोना महामारीको समयमा नेपालमा पु¥याएको योगदानको मुल्याङ्कन गर्दै अध्यक्ष तामाङलाई अवार्डबाट सम्मानित गरिएको हो । अध्यक्ष तामाङ नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिती ओखलढुंगाको उपसभापती समेत रहनु भएको छ ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop