८ श्रावण २०८१, मंगलबार | Tue Jul 23 2024

मानेभञ्ज्याङ अध्यक्ष कपः मोलुङले थुलुङ दुधकोशीगाउँपालिकालाई ३–०ले हरायो
ओखलढुंगा(रेडियो ओखलढुंगा) । मोलुङले थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिकालाई हराएको छ । मानेभञ्ज्याङ अध्यक्ष कप फुटबल प्रतियोगितामा आज(बिहीबार) भएको दोस्रो खेलमा ओखलढुंगाको मोलुङ गाउँपालिका र सोलुखुम्बुको थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका बिच भएको खेलमा मोलुङले दुधकोशीलाई ३–०गोलले हराएको हो । खेलमा उत्कृष्ट खेलाडी मोलुङका टिम क्याप्टेन मिलन परियार घोषित भएको छ ।

उनले नगद ५ हजार प्राप्त गरेका छन् । यस्तै आज नै भएको पहिलो खेलमा ओखलढुंगाको लिखु गाउँपालिकाले सोलुखुम्बुको नेचासल्यान गाउँपालिकालाई हराएको छ लिखुले नेचालाई ५–१ गोल अन्तरले हराएको हो । जिल्लाको मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिकाले आयोजना गरिएको प्रदेश स्तरिय स्थानिय तह अध्यक्ष कप फुटबल प्रतियोगिता गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ ब्ओकुला खेलमैदान उबुँमा आगामी २७ गते सम्म सञ्चालन हुने आयोेजकले जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति : १९ पुस २०८०, बिहिबार  १२ : १३ बजे


©2024 Radio Okhaldhunga सर्वाधिकार सुरक्षित