ब्रेकिङ न्युज

मोलुङमा आमा सुरक्षा कार्यक्रमः निःशुल्क गर्भवती भिडियो एक्सरे   |  ‘अर्ग्यानिक’ खानेकुरामा जोड दिन सामुदायिक विद्यालयमा चमेनागृह   |  पाँच लाख राशीको पसी शेर्पा स्मृती भलिबल आफ्नै खेलमैदानमा   |  दावा एग्रो टुरीजम रिसोर्टमा आगलागीः एक करोडको क्षती   |  चित्रेका युवाहरुलाई शिली नृत्य प्रशिक्षण   |  खिजिदेम्बामा सोनाम ल्होसारको शुभकामना आदानप्रदान   |  मोलुङ हाईड्रोको शेयर भर्ने म्याद थप   |  विपन्न परिवारलाई जाडो छल्न कम्बल   |  

Single Image

१२ स्वर्ण सहित तेक्वान्दो प्रतियोगिताको उपाधी आयोजकलाई

  • प्रकाशित मिति: ०१-माघ-२०७९ ८:२६
  • रेडियो ओखलढुंगा
१२ स्वर्ण सहित तेक्वान्दो प्रतियोगिताको उपाधी आयोजकलाई

ओखलढुंगा (रेडियो ओखलढुंगा) । जिल्ला स्तरीय तेक्वान्दो प्रतियोगिताको उपाधी आयोजक छरछरेले जीतेको छ । जिल्लाको सिद्दिचरण नगरपालिका वडा नं २, छरछरेमा शनिबार सम्पन्न तेक्वान्दो प्रतियोगीतामा आयोजकले १२ स्वर्ण, ३ रजत र ५ कास्य सहित उपाधी जितेको हो । ४ स्वर्ण, ४ रजत र ६ कास्यसहित शुभलक्ष्मी तेक्वान्दो डोजाङ उपबिजेता बनेको छ भने २ स्वर्ण, ५ रजत र ५ कास्य प्राप्त गर्दै वर्णालु तेक्वान्दो डोजाङ सान्त्वना भएको छ । प्रतियोगिताको बिजेताले रु २० हजार नगद सहित शिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै उपबिजेताले १० हजार, सान्त्वना डोजाङले ५ हजार सहित शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरे । जिल्लाका ५ ओटा डोजाङ (समूह) बाट १ सय ३० जना खेलाडीहरु सहभागी रहेको खेलमा पुरुषतर्फ आयोजक समुहका खेलाडी लक्ष्मण कट्वाल र महिलातर्फ शुभलक्ष्मी तेक्वान्दो डोजाङका खेलाडी एनलिका राई उत्कृष्ट बनेका छन् । उत्कृष्ट हुने खेलाडीहरुले ट्र्फी मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् । छरछरे तेक्वान्दो डोजाङको आयोजनामा प्रतियोगिता पौष २९ गतेबाट सुरु भएको थियो । तौल समूह अन्तर्गत खेलाईएको खेलमा ८ महिला र १२ पुरुष गरि २० ओटा तौल समुह अनतगर्तको खेलहरु भएका थिए ।


तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो?

कमेन्ट गर्नुहोस

Comment SectionTop